Перейти до основного вмісту

Новини: Юридичне бюро «Івана Цебака»



Припинення поруки

01.04.2014р. у суді, було захищено права та інтереси клієнта, поручителя. Юрист, І.Цебак, підготував правову прозицію та довів у суді її переконливість, що мало наслідком припинення договору поруки.  Банк намагався стягнути із поручителя значну суму коштів. Проте припинення порyки означає, що поручитель не буди платити банку жодних коштів.


ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА ПРИВАТНИХ ОСІБ У ЧАС КРИЗИ

Юридичне бюро "Івана Цебака" проаналізувало діяльність бізнесу та потреби приватних осіб у такий важкий час кризи. Внаслідок цього ЮБ "І. Цебака" виявило найбільш уразливі сторони діяльності бізнесу та незахищеність приватних осіб, а тому пропонуємо вам наступну правову допомогу.  

Юридичні послуги для БІЗНЕСУ:

1/  супровід при перевірках фіскальної /податкової/ служби, підготовка заперечення на Акт перевірки, оскарження ППР /штрафів, пені/.
2/ оскарження, звільнення із податкового арешту майна або коштів.
3/ оскарження збільшення митної вартості товару /пост-аудит/, оскарження зміни коду УКТЗЕД митницею.
4/ оскарження конфіскації товарів митницею.
5/ справи Антимонопольного комітету України /обов'язкові рекомендації, штрафи/.
6/ врегулювання ситуацій при не виконанні договірних зобовязань контрагентом /борги, штрафи, пеня/.
7/ форс - мажор в умовах АТО.
8/ банкрутство підприємств, захист прав кредиторів під час банкрутства.
9/ оптимізація персоналу /переведення, звільнення, скорочення, сумісництво/.
10/ ліквідація підприємства /тов/, “технічна” ліквідація бізнесу.

статті по напрямках юрпослуг можна переглянути за посиланням 

результати юрпослуг /крім тих по яких клієнти не надали дозвіл на їх публікування/ можна переглянути за посиланням  


Юридичні послуги для ПРИВАТНИХ ОСІБ:

1/ супровід при кредиті, іпотеці, поруці /збільшення процентів по кредиту, припинення поруки, спадщина і кредит, сімя і кредит, майно в іпотеці/.
2/ отримання депозиту від банку, кредитної спілки; ощадний сертифікат на представника /отримання за ним коштів/; отримання коштів у валюті /долар, євро/ від банку, отримання депозиту у банківських металах, врегулювання по проблемних депозитах /фонд гарантування вкладів/.
3/ затримка або відмова у  виплаті страховою компанією коштів по каско, по дтп /відповідальність водіїв/.
4/ стягнення боргів по розписках, зарплатах, по оплаченому авансом товарі, але не отриманому в дійсності /в тому числі в інтернет магазинах/.
5/ поділ майна /спадщина, розлучення/, поділ бізнесу /поділ часток у бізнесі/.
6/ виконавче провадження / справи банків, кредиторів, захист активів і майна/.
7/ транспортні засоби на іноземній реєстрації /номерах/: комерційне використання, авто на нерезидента, оскарження шрафів митниці в тому числі і по ст. 470 МК.
8/ нерухомість / правова експертиза документів для придбання квартири у новобудові до введення будинку в експлуатацію, узаконення самобудів, визнання права власності, усунення порушень права власності/.
9/ звільнення з роботи, переведення, сумісництво.
10/  консультування щодо встановлення індивідального опалення.
11/ оскарження штрафів по використанню електроенергії.

 статті по напрямках юрпослуг можна переглянути за посиланням 

результати юрпослуг /крім тих по яких клієнти не надали дозвіл на їх публікування/ можна переглянути за посиланням  

Автор
юрист Іван Цебак

контакти 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Що робити, якщо біля житлового будинку будують багатоповерховий будинок ???

Якими нормами регулюються розташування багатоповерхівок біля приватного сектору, звичайного житлового будинку?    Згідно зі ст. 5 Закону України «Про основи містобудування» при здійсненні містобудівної діяльності повинні враховуватися законні інтереси та вимоги власників або користувачів земельних ділянок та будівель, що оточують ділянку забудови.    Відповідно, п. 3.13 державних будівельних норм ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень», відстань між житловими будинками, житловими і громадськими, а також між виробничими будинками треба приймати на основі розрахунків інсоляції та освітленості відповідно до встановлених норм та протипожежних вимог.    Між довгими сторонами житлових будинків заввишки  2-3 поверхи  треба приймати відстані (побутові розриви)  не менше 15 м , заввишки  4 поверхи і більше - 20 м , між  довгими сторонами і торцями з вікнами із житлових кімнат цих будинків - не менше 15 м.     У випадку розміщення 9-16-поверхових будинків сум

Порушення митних правил за новим Митним кодексом

Не минуло і року часу дії Митного кодексу України (почав діяти 01 06 2012 року), а громадяни та субєкти господарювання (фірми) вже відчули на собі "тягар" нових штрафів. Митні органи звітують про перевиконання в частині стягнення штрафів  і тим самим заповнють бюджет  України (так як сового часу це робили ДАІшники), у деяких випадках в цьому допомагають і судим, які на підстві складених протоколів митних органів виносять совї рішення. Проте давайте більш детально розглянемо процедуру штрафування. Глава 68 митного кодексу України  - Види порушень митних правил та відповідальність за такі правопорушення - регулює види порушента та відповідальність за них. Отже, митний кодекс встановив такі види порушень митних правил: - Стаття 468. Порушення режиму зони митного контролю, - Стаття 469. Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем., - Стаття 470. Недоставлення товар

Антикорупційна політика

Антикорупційне законодавство вже досить давно має суттєвий вплив на бізнес у світі. Особливо ж після прийняття Закону США «Про корупцію за кордоном» (FCPA) та Закону Великобританії «Про хабарництво» (Bribery Act), що визначили нову тенденцію до боротьби з хабарництвом на національному рівні, що часом виходить за межі кордонів відповідних держав та суттєво розвинули практику застосування процедур compliance . Серед міжнародного законодавства можна виділити: Конвенцію ООН проти корупції (2003 р.); Кримінальну Конвенцію Ради Європи про боротьбу з корупцією (1999 р.), Цивільну Конвенцію Ради Європи про боротьбу з корупцією (1999 р.), Двадцять принципів боротьби з корупцією (1997 р.), Модельний кодекс поведінки для державних службовців (2000 р.), Єдині правила протидії корупції при фінансуванні політичних партій та виборчих кампаній (2003 р.). Особливу увагу боротьбі з корупцією приділяє і Європейський Союз (Комюніке Європейської комісії від 28 травня 2003 р. щодо комплексної політики Єв