Перейти до основного вмісту

ДЛЯ ЧОГО НАМ ЮРИСТ ?


          В добу глобалізації та Інтернету дуже часто можна почути «пораду», -  «Запитай в Гуглі!». І справді багато людей вже не звертаються до довідників, енциклопедій і тому подібно, а задають пошук в Гуглі, бо в Інтернеті можна знайти набагато більше матеріалу і набагато швидше, а ніж у різного роду книжках.
                Дійсно знайти хороший рецепт для домашньої і не тільки страви в Інтернеті, отримати хорошу пораду як з економити на домашньому ремонті, або як зробити щось самому не переплачуючи цілком можливо, а інколи і доцільно.
Але жодна людина при здоровому глузді не буде лікуватись за певними порадами, можливо навіть лікарів знайдених в мережі Інтернет (автор щиро надіється, що так воно є), бо зрозуміло, що кожна людина індивідуальна, кожна хвороба в кожної людини буде проходити по іншому.
                А що ми маємо у такій важливій ситуації для кожної людини, коли потрібно отримати правову (юридичну) допомогу (пораду, консультацію)?  В багатьох випадках люди «запитують в Гугла», шукають порад на форумах, різних он-лайн консультаціях і тому подібно. Звичайно в певній мірі це добре, але це не може бути серйозним способом вирішення проблеми, що виникла.
                Для кожної ситуації, проблеми можна знайти максимально подібну, але не ідентичну (тотожну), а це означає, що кожна проблема (ситуація) потребує свого індивідуального вирішення.
Для цього варто скористатись послугами професійного юриста, особи що надасть вам правову допомогу на належному високому рівні. Для цього варто звернутись до юриста із описом ситуації, що склалась, із документами що  є на руках. В багатьох випадках коли людина і юрист читають документи, вони їх читають по різному, а відтак і прочитають різне, як би це банально не звучало на перший погляд.
Навіть найбільш прості справи інколи можуть мати неабияке ускладнення або не очікуваний поворот. Інколи банальний розмір процентів за кредитним договором, або невірний розрахунок пені можна використати на свою користь, або наявність підпису заступника директора замість підпису самого директора може повернути справу у вашу користь. Не даремно кажуть, що кожна кома є важливою.
Щиро Вам рекомендую звертайтесь до професіоналів у справах пов’язаних із правовими проблема, йдіть до юристів і вони Вам допоможуть.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Що робити, якщо біля житлового будинку будують багатоповерховий будинок ???

Якими нормами регулюються розташування багатоповерхівок біля приватного сектору, звичайного житлового будинку?    Згідно зі ст. 5 Закону України «Про основи містобудування» при здійсненні містобудівної діяльності повинні враховуватися законні інтереси та вимоги власників або користувачів земельних ділянок та будівель, що оточують ділянку забудови.    Відповідно, п. 3.13 державних будівельних норм ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень», відстань між житловими будинками, житловими і громадськими, а також між виробничими будинками треба приймати на основі розрахунків інсоляції та освітленості відповідно до встановлених норм та протипожежних вимог.    Між довгими сторонами житлових будинків заввишки  2-3 поверхи  треба приймати відстані (побутові розриви)  не менше 15 м , заввишки  4 поверхи і більше - 20 м , між  довгими сторонами і торцями з вікнами із житлових кімнат цих будинків - не менше 15 м.     У випадку розміщення 9-16-поверхових будинків сум

Порушення митних правил за новим Митним кодексом

Не минуло і року часу дії Митного кодексу України (почав діяти 01 06 2012 року), а громадяни та субєкти господарювання (фірми) вже відчули на собі "тягар" нових штрафів. Митні органи звітують про перевиконання в частині стягнення штрафів  і тим самим заповнють бюджет  України (так як сового часу це робили ДАІшники), у деяких випадках в цьому допомагають і судим, які на підстві складених протоколів митних органів виносять совї рішення. Проте давайте більш детально розглянемо процедуру штрафування. Глава 68 митного кодексу України  - Види порушень митних правил та відповідальність за такі правопорушення - регулює види порушента та відповідальність за них. Отже, митний кодекс встановив такі види порушень митних правил: - Стаття 468. Порушення режиму зони митного контролю, - Стаття 469. Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем., - Стаття 470. Недоставлення товар

Антикорупційна політика

Антикорупційне законодавство вже досить давно має суттєвий вплив на бізнес у світі. Особливо ж після прийняття Закону США «Про корупцію за кордоном» (FCPA) та Закону Великобританії «Про хабарництво» (Bribery Act), що визначили нову тенденцію до боротьби з хабарництвом на національному рівні, що часом виходить за межі кордонів відповідних держав та суттєво розвинули практику застосування процедур compliance . Серед міжнародного законодавства можна виділити: Конвенцію ООН проти корупції (2003 р.); Кримінальну Конвенцію Ради Європи про боротьбу з корупцією (1999 р.), Цивільну Конвенцію Ради Європи про боротьбу з корупцією (1999 р.), Двадцять принципів боротьби з корупцією (1997 р.), Модельний кодекс поведінки для державних службовців (2000 р.), Єдині правила протидії корупції при фінансуванні політичних партій та виборчих кампаній (2003 р.). Особливу увагу боротьбі з корупцією приділяє і Європейський Союз (Комюніке Європейської комісії від 28 травня 2003 р. щодо комплексної політики Єв