Перейти до основного вмісту

винагорода за юридичні послуги


Винагорода погодинна
Винагорода погодинна — це винагорода, що сплачується Клієнтом за кожну годину, що затрачена на виконання юридичних послуг відповідно до Акту виконаних робіт, що надається Компанією Клієнту кожного тижня, місяця, року (за погодженням сторін).

Оплаті підлягає час витрачений на:

- ознайомлення зі справою Клієнта, вивчення документації, складення переліку дій, що необхідні для вирішення питань;

- зустрічі та переговори з іншими особами, що мають відношення до справи Клієнта; - підготовка та відправлення листів, повідомлень, інших документів;

- юридичний пошук по законодавству, судової практики;  

- систематизація документів та будь який інший час, ефективно витрачений при наданні юридичних послуг.

Час, витрачений співробітником Компанії на очікування та поїздки також підлягає оплаті.

Клієнтом не оплачуються: транспортні витрати, телефонні розмови, факсимільні повідомлення, витрати на канцтовари.

 ! Винагорода погодинна дає можливість Клієнту в повному обсязі контролювати витрачений час на його замовлення, а також контролювати кошти, що ним оплачуються компанії.
Винагорода фіксована
Винагорода фіксована — це сума, яку сплачує Клієнт незалежно від кількості годин, що затрачаються на виконання юридичних послуг. Сума може зменшуватись чи збільшуватись за згодою сторін відповідно до договору. Об’єм робіт, що доручається  Компанії для виконання узгоджується сторонами в додатку до договору. У разі необхідності виконання додаткових робіт, надання додаткових юридичних послуг сума підлягає перегляду сторонами.

 ! Винагорода фіксована дає можливість Клієнту спланувати свої витрати на отримання юридичних послуг.
Винагорода за результат
Винагорода за результат — це винагорода, що сплачується Клієнтом чи його боржником після надання юридичних послуг. Це оплата за надання юридичних послуг пов’язаних із захистом (збереженням Клієнту) коштів (майна) Клієнта.

Форма оплати може змінюватись за згодою сторін на будь якому етапі надання юридичних послуг.

До кожного конкретного випадку ми індивідуально підходимо до визначення вартості юридичних послуг, максимально йдемо на зустріч Вашим побажанням.


Популярні дописи з цього блогу

Запит податкової про надання інформації. Що робити ???

В Україні ніби-то за вказівкою Уряду ("Гнати в шию перевіряючих " - автор А.Яценюк) зменшилась кількість перевірок, але все таки чесні підприємці отримують незаконні запити податової, зустрічають перевіряючих.

Що робити, якщо ваше підприємство отримало "черговий" ,"законний" запит податкової про надання документів та інформації.
З однієї сторони не надання відповіді є підставою для позапланової перевірки п. 78.1.1. ст. 78 ПКУ, але з другої сторони надання відповіді, документів та інформації не є гарантією, що перевірки не буде.

В перше чергу звертаємо увагу на наявність підпису (оригіналу не факсиміле) та посади, особи що підписала; наявність печатки.

В другу чергу розуміємо, що запит маємо отримати по пошті на податкову адресу або під розписку ,а від так факси, мейли тощо не є належно отримані.

Якщо дотримано 1 і 2 умова, то дивимось на суть запиту, та беремо до уваги вступ, до цієї статті, про 99%  можливості (гарантії) первірки.
Розуміємо, що можемо п…

Порушення митних правил за новим Митним кодексом

Не минуло і року часу дії Митного кодексу України (почав діяти 01 06 2012 року), а громадяни та субєкти господарювання (фірми) вже відчули на собі "тягар" нових штрафів.
Митні органи звітують про перевиконання в частині стягнення штрафів  і тим самим заповнють бюджет  України (так як сового часу це робили ДАІшники), у деяких випадках в цьому допомагають і судим, які на підстві складених протоколів митних органів виносять совї рішення.

Проте давайте більш детально розглянемо процедуру штрафування.

Глава 68 митного кодексу України  - Види порушень митних правил та відповідальність за такі правопорушення - регулює види порушента та відповідальність за них.

Отже, митний кодекс встановив такі види порушень митних правил:

- Стаття 468. Порушення режиму зони митного контролю,
- Стаття 469. Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем.,
- Стаття 470. Недоставлення товарів, транспо…

Автомобіль на іноземних номерах

Сьогодні дедалі частіше на вулицях України можна побачити автомобілі на іноземних номерах (польські, чеські, литовські, латвійські, німецькі, голандські і так далі).
Невже дійсно так багато іноземців прибувають до України на своїх авто?
Насправді 90% таких автомобілів належать українцям, які на законних підставах  володіють та використовують даний автомобіль в Україні.
Чому так склалось, що так багато українців використовують авто на іноземних номерах?
У нас в Україні авто дорогі, чому ? на перший погляд всі знають чому, але якщо точно і детально, то ніхто не знає, і я також не до кінця розумію, чому авто яке коштує в ЄС 10 тис. євро у нас коштує 14 -15 тис. євро. Але факт є фактом. Із уживаними авто, ще гірше, у ЄС вони у двічі а то і тричі дешевші а ніж їх аналоги в Україні.
Пригнати авто із ЄС і розмитнити авто також справа не дешева, крім цього до авто є ряд вимог.

Тому українці знайшли "можливість" купувати авто у ЄС, не розмитнювати його і при цьому на законних підста…