Перейти до основного вмісту

ДЛЯ ЧОГО НАМ ЮРИСТ ?


          В добу глобалізації та Інтернету дуже часто можна почути «пораду», -  «Запитай в Гуглі!». І справді багато людей вже не звертаються до довідників, енциклопедій і тому подібно, а задають пошук в Гуглі, бо в Інтернеті можна знайти набагато більше матеріалу і набагато швидше, а ніж у різного роду книжках.
                Дійсно знайти хороший рецепт для домашньої і не тільки страви в Інтернеті, отримати хорошу пораду як з економити на домашньому ремонті, або як зробити щось самому не переплачуючи цілком можливо, а інколи і доцільно.
Але жодна людина при здоровому глузді не буде лікуватись за певними порадами, можливо навіть лікарів знайдених в мережі Інтернет (автор щиро надіється, що так воно є), бо зрозуміло, що кожна людина індивідуальна, кожна хвороба в кожної людини буде проходити по іншому.
                А що ми маємо у такій важливій ситуації для кожної людини, коли потрібно отримати правову (юридичну) допомогу (пораду, консультацію)?  В багатьох випадках люди «запитують в Гугла», шукають порад на форумах, різних он-лайн консультаціях і тому подібно. Звичайно в певній мірі це добре, але це не може бути серйозним способом вирішення проблеми, що виникла.
                Для кожної ситуації, проблеми можна знайти максимально подібну, але не ідентичну (тотожну), а це означає, що кожна проблема (ситуація) потребує свого індивідуального вирішення.
Для цього варто скористатись послугами професійного юриста, особи що надасть вам правову допомогу на належному високому рівні. Для цього варто звернутись до юриста із описом ситуації, що склалась, із документами що  є на руках. В багатьох випадках коли людина і юрист читають документи, вони їх читають по різному, а відтак і прочитають різне, як би це банально не звучало на перший погляд.
Навіть найбільш прості справи інколи можуть мати неабияке ускладнення або не очікуваний поворот. Інколи банальний розмір процентів за кредитним договором, або невірний розрахунок пені можна використати на свою користь, або наявність підпису заступника директора замість підпису самого директора може повернути справу у вашу користь. Не даремно кажуть, що кожна кома є важливою.
Щиро Вам рекомендую звертайтесь до професіоналів у справах пов’язаних із правовими проблема, йдіть до юристів і вони Вам допоможуть.

Популярні дописи з цього блогу

Порушення митних правил за новим Митним кодексом

Не минуло і року часу дії Митного кодексу України (почав діяти 01 06 2012 року), а громадяни та субєкти господарювання (фірми) вже відчули на собі "тягар" нових штрафів.
Митні органи звітують про перевиконання в частині стягнення штрафів  і тим самим заповнють бюджет  України (так як сового часу це робили ДАІшники), у деяких випадках в цьому допомагають і судим, які на підстві складених протоколів митних органів виносять совї рішення.

Проте давайте більш детально розглянемо процедуру штрафування.

Глава 68 митного кодексу України  - Види порушень митних правил та відповідальність за такі правопорушення - регулює види порушента та відповідальність за них.

Отже, митний кодекс встановив такі види порушень митних правил:

- Стаття 468. Порушення режиму зони митного контролю,
- Стаття 469. Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем.,
- Стаття 470. Недоставлення товарів, транспо…

Запит податкової про надання інформації. Що робити ???

В Україні ніби-то за вказівкою Уряду ("Гнати в шию перевіряючих " - автор А.Яценюк) зменшилась кількість перевірок, але все таки чесні підприємці отримують незаконні запити податової, зустрічають перевіряючих.

Що робити, якщо ваше підприємство отримало "черговий" ,"законний" запит податкової про надання документів та інформації.
З однієї сторони не надання відповіді є підставою для позапланової перевірки п. 78.1.1. ст. 78 ПКУ, але з другої сторони надання відповіді, документів та інформації не є гарантією, що перевірки не буде.

В перше чергу звертаємо увагу на наявність підпису (оригіналу не факсиміле) та посади, особи що підписала; наявність печатки.

В другу чергу розуміємо, що запит маємо отримати по пошті на податкову адресу або під розписку ,а від так факси, мейли тощо не є належно отримані.

Якщо дотримано 1 і 2 умова, то дивимось на суть запиту, та беремо до уваги вступ, до цієї статті, про 99%  можливості (гарантії) первірки.
Розуміємо, що можемо п…

Автомобіль на іноземних номерах

Сьогодні дедалі частіше на вулицях України можна побачити автомобілі на іноземних номерах (польські, чеські, литовські, латвійські, німецькі, голандські і так далі).
Невже дійсно так багато іноземців прибувають до України на своїх авто?
Насправді 90% таких автомобілів належать українцям, які на законних підставах  володіють та використовують даний автомобіль в Україні.
Чому так склалось, що так багато українців використовують авто на іноземних номерах?
У нас в Україні авто дорогі, чому ? на перший погляд всі знають чому, але якщо точно і детально, то ніхто не знає, і я також не до кінця розумію, чому авто яке коштує в ЄС 10 тис. євро у нас коштує 14 -15 тис. євро. Але факт є фактом. Із уживаними авто, ще гірше, у ЄС вони у двічі а то і тричі дешевші а ніж їх аналоги в Україні.
Пригнати авто із ЄС і розмитнити авто також справа не дешева, крім цього до авто є ряд вимог.

Тому українці знайшли "можливість" купувати авто у ЄС, не розмитнювати його і при цьому на законних підста…