Перейти до основного вмісту

Пропав Лафорт - що робити ????

Страхова компанія "Лафорт" - пропав.

Сайт СК Лафорт не відкривається, офіси позакривалися - що робити звичайним людям ????     На сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 14.03.2013 року розміщена інформація щодо рішення про тимчасове зупинення дії ліцензій на здійснення страхової діяльності (в тому числі діяльності з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів), виданих Приватному акціонерному товариству "Страхова компанія "Лафорт".                     
     Відповідно до пункту 7.1. статті 7 Ліцензійних умов провадження обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, зупинення дії ліцензії позбавляє страховика права на провадження обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
     ПрАТ « СК «Лафорт» не має права укладати договори обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності у зв’язку з відсутністю (зупиненням) ліцензії на здійснення такої діяльності. Подальше укладання ПрАТ « СК «Лафорт» договорів ОСЦПВВНТЗ вважається порушенням вимог чинного законодавства.
     У зв’язку з цим, МТСБУ застерігає автовласників утриматись від укладання з ПрАТ « СК «Лафорт» договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

за інформацією http://www.mtsbu.kiev.ua/ua/presscenter/news/98508/

Відповідно до ст. 41 закону  Про обов'язкове страхування цивільно-правової                відповідальності власників наземних транспортних засобів 
 у разі недостатності коштів та майна страховика - учасника МТСБУ,  що визнаний банкрутом та/або ліквідований,  для  виконання його    зобов'язань   за   договором   обов'язкового   страхування цивільно-правової відповідальності.

від так особам яким винна СК лафорт кошти необхіно подавати документи до МТСБУ, але перед тим необхідно зясувати чи лафорт банкрот
станом на сьогодні - інформації про банкрутство Ск лафорт відсутня.

автор
юрист іван цебак 

Популярні дописи з цього блогу

Порушення митних правил за новим Митним кодексом

Не минуло і року часу дії Митного кодексу України (почав діяти 01 06 2012 року), а громадяни та субєкти господарювання (фірми) вже відчули на собі "тягар" нових штрафів.
Митні органи звітують про перевиконання в частині стягнення штрафів  і тим самим заповнють бюджет  України (так як сового часу це робили ДАІшники), у деяких випадках в цьому допомагають і судим, які на підстві складених протоколів митних органів виносять совї рішення.

Проте давайте більш детально розглянемо процедуру штрафування.

Глава 68 митного кодексу України  - Види порушень митних правил та відповідальність за такі правопорушення - регулює види порушента та відповідальність за них.

Отже, митний кодекс встановив такі види порушень митних правил:

- Стаття 468. Порушення режиму зони митного контролю,
- Стаття 469. Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем.,
- Стаття 470. Недоставлення товарів, транспо…

Запит податкової про надання інформації. Що робити ???

В Україні ніби-то за вказівкою Уряду ("Гнати в шию перевіряючих " - автор А.Яценюк) зменшилась кількість перевірок, але все таки чесні підприємці отримують незаконні запити податової, зустрічають перевіряючих.

Що робити, якщо ваше підприємство отримало "черговий" ,"законний" запит податкової про надання документів та інформації.
З однієї сторони не надання відповіді є підставою для позапланової перевірки п. 78.1.1. ст. 78 ПКУ, але з другої сторони надання відповіді, документів та інформації не є гарантією, що перевірки не буде.

В перше чергу звертаємо увагу на наявність підпису (оригіналу не факсиміле) та посади, особи що підписала; наявність печатки.

В другу чергу розуміємо, що запит маємо отримати по пошті на податкову адресу або під розписку ,а від так факси, мейли тощо не є належно отримані.

Якщо дотримано 1 і 2 умова, то дивимось на суть запиту, та беремо до уваги вступ, до цієї статті, про 99%  можливості (гарантії) первірки.
Розуміємо, що можемо п…

Автомобіль на іноземних номерах

Сьогодні дедалі частіше на вулицях України можна побачити автомобілі на іноземних номерах (польські, чеські, литовські, латвійські, німецькі, голандські і так далі).
Невже дійсно так багато іноземців прибувають до України на своїх авто?
Насправді 90% таких автомобілів належать українцям, які на законних підставах  володіють та використовують даний автомобіль в Україні.
Чому так склалось, що так багато українців використовують авто на іноземних номерах?
У нас в Україні авто дорогі, чому ? на перший погляд всі знають чому, але якщо точно і детально, то ніхто не знає, і я також не до кінця розумію, чому авто яке коштує в ЄС 10 тис. євро у нас коштує 14 -15 тис. євро. Але факт є фактом. Із уживаними авто, ще гірше, у ЄС вони у двічі а то і тричі дешевші а ніж їх аналоги в Україні.
Пригнати авто із ЄС і розмитнити авто також справа не дешева, крім цього до авто є ряд вимог.

Тому українці знайшли "можливість" купувати авто у ЄС, не розмитнювати його і при цьому на законних підста…