Перейти до основного вмісту

ОФЕРТА "Попередній юридичний аудит офіційних документів та правових ризиків"

Попередній юридичний аудит
офіційних документів та правових ризиків
Пропоную Вашій увазі юридичну послугу «Попередній юридичний аудит» про яку коротко описано в цьому листі.

Навіщо Вам дана юридична послуга, якщо у Вас є юрист або юридичний відділ ?
По-перше: погляд із сторони, на офіційні документи та можливі правові ризики;
По-друге: дві думки (Вашого юриста і мене консультанта) краще;
По-третє: можливо, Ваш юрист (відділ) перевантажені поточною роботою, а тому доцільно доручити попередній юридичний аудит консультанту;
По-четверте: можливість замовлення не всіх напрямків аудиту, а лише одного чи кількох;
По-пяте: вартість даної юридичної послуги узгоджується за згодою сторін.

Напрями попереднього юридичного аудиту:
1)      Корпоративний напрям (аудит статутних документів, прав подружжя, прав спадкоємців, повноваження органів управління);
2)      Договірний напрям (різноманітні значні договори та більшість договорів за останні 3 роки);
3)      Дозвільний напрям (ліцензії, дозволи, сертифікати, патенти, тощо);
4)      Напрям «Активи» (право власності, майнові права, права на об’єкти інтелектуальної власності, інформація, її захист);
5)      Напрям «Персонал» (трудові договори, трудові контракти, колективний договір, посадові інструкції, матеріальна відповідальність);
6)      Напрям «Спори» (претензії, судові процеси).

Строк і спосіб проведення попереднього юридичного аудиту:
А) для гарантії захисту інформації перед початком співпраці укладається договір про конфіденційність, крім цього жодних документів чи їх копії не надаються консультанту, всі документи надаються лише для огляду та здійснюється за нотування ключових моментів, для їх відображення у звіті,
 Б) строк проведення – переважно, до 8 годин (1 робочий день),
В) зустріч проводиться у Вашому офісі або іншому зручному для Вас місці,
Г) консультант оглядає всі документи, що надаються для проведення попереднього юридичного аудиту, відсутні документи, не будуть відображені у звіті,
Д) в разі об’єктивної необхідності живе інтерв’ю із Вами (посадовими особами Вашого бізнесу) або за Вашим бажанням, якщо консультант не виявив об’єктивної необхідності проведення живого інтерв’ю,
Е) якщо місце зустрічі знаходиться на відстані більше 15 км. від м. Львова, то Вами здійснюється відшкодування витрат консультанта на проїзд.

Результат проведення попереднього юридичного аудиту:
            Протягом 3 (трьох) робочих днів консультант готує Звіт про результат попереднього юридичного аудиту та надає Вам по електронній пошті або передає Вам в руки у письмовій формі (вибір за Вами).
            У випадку виявлення під час проведення попереднього юридичного аудиту певних правових ризиків консультант висвітлює їх у Звіті. Після ознайомлення Вами із Звітом:
-       Ви можете доручити врегулювання цих правових ризиків своїм юристам, це Ваш вибір і я його поважаю;
-       За Вашим бажанням я можу надати загальну консультацію про виявлені певні правові ризики, їх правові наслідки, за узгоджену оплату;
-       За Вашим бажанням я можу частково або повністю врегульовувати певні правові ризики, за таких умов ми підпишемо договір про надання правової допомоги, узгодимо строк, ціну, спосіб надання (всі ці умови індивідуальні та узгоджуються за згодою сторін).
Після проведення попереднього юридичного аудиту:
-       якщо у Вас не має юриста, рекомендую укласти договір про юридичний аутсорсинг (тобто залучення на договірній основі консультанта) для правового супроводу Вашого бізнесу, фірми;
-       якщо у Вас є юрист, то рекомендую залучати консультанта в особливих випадках за ініціативою Вашого юриста або за Вашим бажанням.
Постійний правовий супровід Вашого бізнесу, фірми є ефективнішим, дешевшим та більш прогнозованим порівняно із проведенням юридичних аудитів та дозволяє запобігти виникненню правових ризиків, а не врегульовувати правові ризики, що вже існують.
Ви маєте можливість вибору одного чи кількох напрямків правового супроводу, які є ідентичними напрямкам попереднього юридичного аудиту. Умови співпраці узгоджуються індивідуально, конфіденційність та якість юридичних послуг гарантується.
Консультант:                                                           Контакти:
Юрист Іван Цебак                                                   

                                                                                  Наш Сайт

Популярні дописи з цього блогу

Запит податкової про надання інформації. Що робити ???

В Україні ніби-то за вказівкою Уряду ("Гнати в шию перевіряючих " - автор А.Яценюк) зменшилась кількість перевірок, але все таки чесні підприємці отримують незаконні запити податової, зустрічають перевіряючих.

Що робити, якщо ваше підприємство отримало "черговий" ,"законний" запит податкової про надання документів та інформації.
З однієї сторони не надання відповіді є підставою для позапланової перевірки п. 78.1.1. ст. 78 ПКУ, але з другої сторони надання відповіді, документів та інформації не є гарантією, що перевірки не буде.

В перше чергу звертаємо увагу на наявність підпису (оригіналу не факсиміле) та посади, особи що підписала; наявність печатки.

В другу чергу розуміємо, що запит маємо отримати по пошті на податкову адресу або під розписку ,а від так факси, мейли тощо не є належно отримані.

Якщо дотримано 1 і 2 умова, то дивимось на суть запиту, та беремо до уваги вступ, до цієї статті, про 99%  можливості (гарантії) первірки.
Розуміємо, що можемо п…

Порушення митних правил за новим Митним кодексом

Не минуло і року часу дії Митного кодексу України (почав діяти 01 06 2012 року), а громадяни та субєкти господарювання (фірми) вже відчули на собі "тягар" нових штрафів.
Митні органи звітують про перевиконання в частині стягнення штрафів  і тим самим заповнють бюджет  України (так як сового часу це робили ДАІшники), у деяких випадках в цьому допомагають і судим, які на підстві складених протоколів митних органів виносять совї рішення.

Проте давайте більш детально розглянемо процедуру штрафування.

Глава 68 митного кодексу України  - Види порушень митних правил та відповідальність за такі правопорушення - регулює види порушента та відповідальність за них.

Отже, митний кодекс встановив такі види порушень митних правил:

- Стаття 468. Порушення режиму зони митного контролю,
- Стаття 469. Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем.,
- Стаття 470. Недоставлення товарів, транспо…

Автомобіль на іноземних номерах

Сьогодні дедалі частіше на вулицях України можна побачити автомобілі на іноземних номерах (польські, чеські, литовські, латвійські, німецькі, голандські і так далі).
Невже дійсно так багато іноземців прибувають до України на своїх авто?
Насправді 90% таких автомобілів належать українцям, які на законних підставах  володіють та використовують даний автомобіль в Україні.
Чому так склалось, що так багато українців використовують авто на іноземних номерах?
У нас в Україні авто дорогі, чому ? на перший погляд всі знають чому, але якщо точно і детально, то ніхто не знає, і я також не до кінця розумію, чому авто яке коштує в ЄС 10 тис. євро у нас коштує 14 -15 тис. євро. Але факт є фактом. Із уживаними авто, ще гірше, у ЄС вони у двічі а то і тричі дешевші а ніж їх аналоги в Україні.
Пригнати авто із ЄС і розмитнити авто також справа не дешева, крім цього до авто є ряд вимог.

Тому українці знайшли "можливість" купувати авто у ЄС, не розмитнювати його і при цьому на законних підста…