Перейти до основного вмісту

Позика (кредит) від шахраїв

Сьогодні хочу підняти питання кредиту (позики ) від шахраїв.

В ідеалі кредит видає лише банк або кредитна спілка. Позику може надавати банк, кредитна спілка, інша фінансова установа, а також будь - яка фізична або юридична особа.

В наш час часто бачимо оголошення, об'яви, що певна фірма, банк, кредитна спілка видає кредит (позику) готівкою, кредит готівкою, дешевий кредит, невисокі відсотки і тому подібно.

Зрозуміло, що отримуючи кредит у банку або кредитній спілці позичальнику обов'язковий потрібно заручитись допомогою юриста, для вивчення кредитного договору.

Проте є також різні фірми які дають позики, але перед видачею позики просять нас підписати так би мовити їх "типовий","стандартний" договір, який ніби-то є формальністю.
Часто договори не називають договором кредитним або позики, а називають договором адміністрування, управління, керування фінансовими ресурсами,коштами тощо.
Інколи буває, що від розміру першого внеску залежить розмір процентної ставки тобто чим більший перший внесок тим менша процентна ставка.
Багато є випадків коли шахраї користуючись незнанням і неточностями у договорі не видають кредиту.

Рекомендую при оформленні кредитів, позик чи то в банку чи кредитній спілці чи будь якій іншій фірмі залучати юриста для вивчення договору, схеми кредитування і вже після цього підписувати договір.

Автор
юрист Іван Цебак
Популярні дописи з цього блогу

Порушення митних правил за новим Митним кодексом

Не минуло і року часу дії Митного кодексу України (почав діяти 01 06 2012 року), а громадяни та субєкти господарювання (фірми) вже відчули на собі "тягар" нових штрафів.
Митні органи звітують про перевиконання в частині стягнення штрафів  і тим самим заповнють бюджет  України (так як сового часу це робили ДАІшники), у деяких випадках в цьому допомагають і судим, які на підстві складених протоколів митних органів виносять совї рішення.

Проте давайте більш детально розглянемо процедуру штрафування.

Глава 68 митного кодексу України  - Види порушень митних правил та відповідальність за такі правопорушення - регулює види порушента та відповідальність за них.

Отже, митний кодекс встановив такі види порушень митних правил:

- Стаття 468. Порушення режиму зони митного контролю,
- Стаття 469. Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем.,
- Стаття 470. Недоставлення товарів, транспо…

Запит податкової про надання інформації. Що робити ???

В Україні ніби-то за вказівкою Уряду ("Гнати в шию перевіряючих " - автор А.Яценюк) зменшилась кількість перевірок, але все таки чесні підприємці отримують незаконні запити податової, зустрічають перевіряючих.

Що робити, якщо ваше підприємство отримало "черговий" ,"законний" запит податкової про надання документів та інформації.
З однієї сторони не надання відповіді є підставою для позапланової перевірки п. 78.1.1. ст. 78 ПКУ, але з другої сторони надання відповіді, документів та інформації не є гарантією, що перевірки не буде.

В перше чергу звертаємо увагу на наявність підпису (оригіналу не факсиміле) та посади, особи що підписала; наявність печатки.

В другу чергу розуміємо, що запит маємо отримати по пошті на податкову адресу або під розписку ,а від так факси, мейли тощо не є належно отримані.

Якщо дотримано 1 і 2 умова, то дивимось на суть запиту, та беремо до уваги вступ, до цієї статті, про 99%  можливості (гарантії) первірки.
Розуміємо, що можемо п…

Автомобіль на іноземних номерах

Сьогодні дедалі частіше на вулицях України можна побачити автомобілі на іноземних номерах (польські, чеські, литовські, латвійські, німецькі, голандські і так далі).
Невже дійсно так багато іноземців прибувають до України на своїх авто?
Насправді 90% таких автомобілів належать українцям, які на законних підставах  володіють та використовують даний автомобіль в Україні.
Чому так склалось, що так багато українців використовують авто на іноземних номерах?
У нас в Україні авто дорогі, чому ? на перший погляд всі знають чому, але якщо точно і детально, то ніхто не знає, і я також не до кінця розумію, чому авто яке коштує в ЄС 10 тис. євро у нас коштує 14 -15 тис. євро. Але факт є фактом. Із уживаними авто, ще гірше, у ЄС вони у двічі а то і тричі дешевші а ніж їх аналоги в Україні.
Пригнати авто із ЄС і розмитнити авто також справа не дешева, крім цього до авто є ряд вимог.

Тому українці знайшли "можливість" купувати авто у ЄС, не розмитнювати його і при цьому на законних підста…