Перейти до основного вмісту

Украинцев призвали доносить на фирмы, использующие пиратское ПО


Использование нелицензионного ПО может привести к выплате значительных штрафов и компенсаций для производителей программного обеспечения
"Руководство и ИТ-отдел вашей компании должны обеспечить правильное лицензирование ПО на предприятии", - с таким обращениям к украинцам обратилась Ассоциация производителей программного обеспечения (BSA).
Члены ассоциации попросили убедиться, что в организации, в которой работает человек, есть необходимые лицензии, и она защищена от возможных негативных последствий: юридических и финансовых рисков, технических сложностей и уязвимостей, а также от возможного ущерба для репутации вашей компании.
"Использование нелицензионного ПО может привести к выплате значительных штрафов и компенсаций для производителей программного обеспечения", - предупредили в BSA.
В случае, если организация использует нелицензионного программное обеспечение, в ассоциации посоветовали конфиденциально сообщить о пиратстве, перейдя по соответствующей ссылке на главной странице сайта BSA.
Напомним, около 69% пользователей компьютеров в Украине всегда или в большинстве случаев используют программное обеспечение, полученное из нелегальных источников. 16% пользователей всегда получают ПО из нелегальных источников (к примеру, покупают пиратские диски на рынках или загружают программы из локальных сетей и Интернета), а 53% - делают так в большинстве случаев.
При этом 31% пользователей стремится всегда или в большинстве случаев приобретать лицензионные программы из легальных источников (к примеру, покупать ПО предустановленным на компьютер или отдельно у официальных продавцов). В то же время, пользователи, даже использующие ПО нелегально, высказываются в поддержку принципов защиты интеллектуальной собственности. 
за інформацією -  biz.liga.net
ось що вам треба для Вашого захисту у таких випадках 


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Що робити, якщо біля житлового будинку будують багатоповерховий будинок ???

Якими нормами регулюються розташування багатоповерхівок біля приватного сектору, звичайного житлового будинку?    Згідно зі ст. 5 Закону України «Про основи містобудування» при здійсненні містобудівної діяльності повинні враховуватися законні інтереси та вимоги власників або користувачів земельних ділянок та будівель, що оточують ділянку забудови.    Відповідно, п. 3.13 державних будівельних норм ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень», відстань між житловими будинками, житловими і громадськими, а також між виробничими будинками треба приймати на основі розрахунків інсоляції та освітленості відповідно до встановлених норм та протипожежних вимог.    Між довгими сторонами житлових будинків заввишки  2-3 поверхи  треба приймати відстані (побутові розриви)  не менше 15 м , заввишки  4 поверхи і більше - 20 м , між  довгими сторонами і торцями з вікнами із житлових кімнат цих будинків - не менше 15 м. ...

Порушення митних правил за новим Митним кодексом

Не минуло і року часу дії Митного кодексу України (почав діяти 01 06 2012 року), а громадяни та субєкти господарювання (фірми) вже відчули на собі "тягар" нових штрафів. Митні органи звітують про перевиконання в частині стягнення штрафів  і тим самим заповнють бюджет  України (так як сового часу це робили ДАІшники), у деяких випадках в цьому допомагають і судим, які на підстві складених протоколів митних органів виносять совї рішення. Проте давайте більш детально розглянемо процедуру штрафування. Глава 68 митного кодексу України  - Види порушень митних правил та відповідальність за такі правопорушення - регулює види порушента та відповідальність за них. Отже, митний кодекс встановив такі види порушень митних правил: - Стаття 468. Порушення режиму зони митного контролю, - Стаття 469. Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем., - Стаття 470. Недоставлення т...

Зміни законодавства у державній реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

07 квітня 2011 року Верховна  рада України прийняла законопроект 7516 . Цим законопроектом відміняється видача свідоцтв про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. Також відбулися позитивні зміни в частині видачі виписки та нотаріального посвідчення установчих документів юридичної особи. До прийняття законопроекту 7516 виписка видавалась на строк 30 календарних днів, вартість виписки - 17,00 грн. Законопроект 7516 - відмінив строк дії виписки (вона видається безстроково, або до внесення відповідних змін в Єдиний державний реєстр), видається безкоштовно. Вагомим плюсом є - безстроковість, адже витрати часу були найбільш обтяжуючі в даному випадку. ФОП Цебак І.С. надає юридичні послуги щодо державної реєстрації юридичних осіб , підготовки установчих документів, зміни установчих документів, інші послуги щодо державної реєстрації/перереєстрації юридичних осіб.