Перейти до основного вмісту

Юридичний супровід виборчого процесу

     Як відомо, на 25 жовтня 2015 року припадають чергові вибори до органів місцевого самоврядування, а це: депутати сільських, селищних, міських, районних та обласних рад, також голови сільських, селищних, міських рад.
       На початку літа, коли до осені ще ніби і далеко  та й хочеться відпочивати, а не думати про працю та вибори, але насправді, це той час коли варто задуматись і детально спланувати передвиборчу програма та роботу для її виконання.
    Однією із складових передвиборчої роботи є організація та супровід юридичної частини роботи.
    І хоча, на даний час ще немає закону Про місцеві вибори, систему виборів, але готуватись потрібно вже сьогодні.
     Саме на "юридичних тонкощах" найчастіше змагаються кандидати на цю чи іншу посаду, адже такі "прийоми" як "технічний кандидат -клон" (із тотожним прізвищем опонента) може відібрати голоси та допомогти у перемозі.
   На перший погляд юридичний супровід  на виборах потрібний при подані документів на реєстрацію кандидата у депутати та у випадках спорів (оскаржень) до окружних виборчих комісій або до суду, проте така думка є помилковою.
    Готувати юридичну основу виборчого процесу потрібно із першого її дня.

Основні задачі, що постають перед юристом для забезпечення належного юридичного супроводу виборчого процесу:
1. Підготовка та навчання членів виборчого штабу кандидата (партії) та інших учасників з наданням достатнього рівня юридичних знань, необхідних для виконання покладених законом обов'язків.
2. Розробка інструкцій та пам'яток для суб'єктів та учасників виборчого процесу, форм-шаблонів заяв, скарг, актів та іншого.
3. Проведення правової оцінки (експертизи) документів (договорів, агітаційних матеріалів, подань, скарг, заяв, прес-релізів), які подаються від імені кандидата (партії).
4. Представництво інтересів кандидата (партії) у виборчих комісіях різного рівня, судах, органах державної влади та місцевого самоврядування.
5. Консультування з питань виборчого та суміжного законодавства України.
6. Моніторинг ситуації та підготовка узагальнень щодо загальних тенденцій порушень у ході передвиборної кампанії та вжитих заходах протидії їм.
7. Професійний захист порушених прав та інтересів кандидата (партії) в судах різних інстанцій, правоохоронних органах та іншого.
    Відомо, що жодні вибори, особливо на місцевому рівні, не проходять без ускладнень і фальсифікацій у тому числі. У зв'язку з цим, кваліфікований юридичний супровід та захист розглядається політтехнологами як найбільш ефективний засіб досягнення політичних цілей.

Пропоную правовий (юридичний) супровід виборчого процесу.
контакти або 097 968 4667

PS Нехай переможе найкращий. 

     

Популярні дописи з цього блогу

Запит податкової про надання інформації. Що робити ???

В Україні ніби-то за вказівкою Уряду ("Гнати в шию перевіряючих " - автор А.Яценюк) зменшилась кількість перевірок, але все таки чесні підприємці отримують незаконні запити податової, зустрічають перевіряючих.

Що робити, якщо ваше підприємство отримало "черговий" ,"законний" запит податкової про надання документів та інформації.
З однієї сторони не надання відповіді є підставою для позапланової перевірки п. 78.1.1. ст. 78 ПКУ, але з другої сторони надання відповіді, документів та інформації не є гарантією, що перевірки не буде.

В перше чергу звертаємо увагу на наявність підпису (оригіналу не факсиміле) та посади, особи що підписала; наявність печатки.

В другу чергу розуміємо, що запит маємо отримати по пошті на податкову адресу або під розписку ,а від так факси, мейли тощо не є належно отримані.

Якщо дотримано 1 і 2 умова, то дивимось на суть запиту, та беремо до уваги вступ, до цієї статті, про 99%  можливості (гарантії) первірки.
Розуміємо, що можемо п…

Порушення митних правил за новим Митним кодексом

Не минуло і року часу дії Митного кодексу України (почав діяти 01 06 2012 року), а громадяни та субєкти господарювання (фірми) вже відчули на собі "тягар" нових штрафів.
Митні органи звітують про перевиконання в частині стягнення штрафів  і тим самим заповнють бюджет  України (так як сового часу це робили ДАІшники), у деяких випадках в цьому допомагають і судим, які на підстві складених протоколів митних органів виносять совї рішення.

Проте давайте більш детально розглянемо процедуру штрафування.

Глава 68 митного кодексу України  - Види порушень митних правил та відповідальність за такі правопорушення - регулює види порушента та відповідальність за них.

Отже, митний кодекс встановив такі види порушень митних правил:

- Стаття 468. Порушення режиму зони митного контролю,
- Стаття 469. Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем.,
- Стаття 470. Недоставлення товарів, транспо…

Автомобіль на іноземних номерах

Сьогодні дедалі частіше на вулицях України можна побачити автомобілі на іноземних номерах (польські, чеські, литовські, латвійські, німецькі, голандські і так далі).
Невже дійсно так багато іноземців прибувають до України на своїх авто?
Насправді 90% таких автомобілів належать українцям, які на законних підставах  володіють та використовують даний автомобіль в Україні.
Чому так склалось, що так багато українців використовують авто на іноземних номерах?
У нас в Україні авто дорогі, чому ? на перший погляд всі знають чому, але якщо точно і детально, то ніхто не знає, і я також не до кінця розумію, чому авто яке коштує в ЄС 10 тис. євро у нас коштує 14 -15 тис. євро. Але факт є фактом. Із уживаними авто, ще гірше, у ЄС вони у двічі а то і тричі дешевші а ніж їх аналоги в Україні.
Пригнати авто із ЄС і розмитнити авто також справа не дешева, крім цього до авто є ряд вимог.

Тому українці знайшли "можливість" купувати авто у ЄС, не розмитнювати його і при цьому на законних підста…