Перейти до основного вмісту

Ліквідація фізичної особи підприємця (ФОП або ПП)

 У звязку із змінами у законодавстві реєстрація припинення підприємницької діяльності (закриття ФОП, ліквідація ФОП,) скоротилась до 1 дня. Але є одне велике «але». Після надання державному реєстратору реєстраційної картки №12 на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності, реєстратор видає повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності, але в органах ДПІ по місцю своєї реєстрації фізична особа залишаєть на обліку до повного завершення перевірки. Відповідальність по своїх зобов'язаннях (борги перед бюджетом, пеня чи штрафні санкції за неподання звітності) залишається на фізичній особі вже без статусу підприємця, до повного їх виконання. Про зняття з обліку вразі відсутносі питань до підприємця звичайно ДПІ не повідомляє — (не зобов'язані).
 Висновок: рекомендуємо приватному підприємцю самостійно чи з допомогою спеціалістів після отримання повідомлення від державного реєстратора про припинення, у разі проведення діяльності пройти перевірку, в іншому випадку звернутись до ДПІ по місцю реєстрації із листом (заявою) про надання довідки про зняття з обліку для остаточного переконання, що фізична особа знята з обліку,  немає за плечима боргів чи інших зобовязань, які вспливуть через декілька місяців, або навіть років.

 Вартість послуги

  Реєстрація припинення підприємницької діяльності ФОП:
1. відсутня діяльність за останні 3 роки - 1300 грн. (1-2 місяці)
         (при подачі пустих декларацій за останні 3 роки)
2. з діяльностю та отриманням прибутку - від 2000 грн. (2-3 місяці)
         (остаточна вартість залежить від стану документів) 
3. з діяльністю та з працівниками - від 2500 грн. (2-3 місяці)
         (остаточна вартість залежить від стану документів)
 У вартість послуги входить:  
 • Попередня консультація;
 • Подання реєстраційної картки;
 • Отримання повідомлення від реєстратора про державну реєстрацію припинення
    підприємця (закриття ФОП, ліквідація ФОП);
 • Супровід при проходженні перевірки та зняття з обліку в ДПІ;
 • Отримання довідки про зняття з обліку в ДПІ.
 • Вразі наявносі працівників — проходження перевірки та зняття з обліку 
    в Пенсійному фонді. 
4. Подання реєстраційної картки та отримання повідомлення про реєстрацію припинення - 250 грн.
(Підприємець щойно зареєстрований, не займався діяльністю та не отримував свідоцтва про сплату єдиного податку.

Як замовити?

Необхідно надати:
  копію паспорта та ідентифікаційного коду. 
  копію виписки з ЄДР (або свідоцтва).
    за наявності оригінал свідоцтва платника єдиного податку. 
  звітність за останні три роки діяльності.
  довідку про рух коштів (якщо були відкриті поточні рахунки).
  вразі наявності працівників, надати закриті трудові угоди.
А також оформити нотаріальну довіреність для проведення всіх дій пов'язаних з ліквідацією (довіреність не входить у вартість послуг).
контакти: 097 968 4667 або на сайті

Популярні дописи з цього блогу

Порушення митних правил за новим Митним кодексом

Не минуло і року часу дії Митного кодексу України (почав діяти 01 06 2012 року), а громадяни та субєкти господарювання (фірми) вже відчули на собі "тягар" нових штрафів.
Митні органи звітують про перевиконання в частині стягнення штрафів  і тим самим заповнють бюджет  України (так як сового часу це робили ДАІшники), у деяких випадках в цьому допомагають і судим, які на підстві складених протоколів митних органів виносять совї рішення.

Проте давайте більш детально розглянемо процедуру штрафування.

Глава 68 митного кодексу України  - Види порушень митних правил та відповідальність за такі правопорушення - регулює види порушента та відповідальність за них.

Отже, митний кодекс встановив такі види порушень митних правил:

- Стаття 468. Порушення режиму зони митного контролю,
- Стаття 469. Неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем.,
- Стаття 470. Недоставлення товарів, транспо…

Запит податкової про надання інформації. Що робити ???

В Україні ніби-то за вказівкою Уряду ("Гнати в шию перевіряючих " - автор А.Яценюк) зменшилась кількість перевірок, але все таки чесні підприємці отримують незаконні запити податової, зустрічають перевіряючих.

Що робити, якщо ваше підприємство отримало "черговий" ,"законний" запит податкової про надання документів та інформації.
З однієї сторони не надання відповіді є підставою для позапланової перевірки п. 78.1.1. ст. 78 ПКУ, але з другої сторони надання відповіді, документів та інформації не є гарантією, що перевірки не буде.

В перше чергу звертаємо увагу на наявність підпису (оригіналу не факсиміле) та посади, особи що підписала; наявність печатки.

В другу чергу розуміємо, що запит маємо отримати по пошті на податкову адресу або під розписку ,а від так факси, мейли тощо не є належно отримані.

Якщо дотримано 1 і 2 умова, то дивимось на суть запиту, та беремо до уваги вступ, до цієї статті, про 99%  можливості (гарантії) первірки.
Розуміємо, що можемо п…

Автомобіль на іноземних номерах

Сьогодні дедалі частіше на вулицях України можна побачити автомобілі на іноземних номерах (польські, чеські, литовські, латвійські, німецькі, голандські і так далі).
Невже дійсно так багато іноземців прибувають до України на своїх авто?
Насправді 90% таких автомобілів належать українцям, які на законних підставах  володіють та використовують даний автомобіль в Україні.
Чому так склалось, що так багато українців використовують авто на іноземних номерах?
У нас в Україні авто дорогі, чому ? на перший погляд всі знають чому, але якщо точно і детально, то ніхто не знає, і я також не до кінця розумію, чому авто яке коштує в ЄС 10 тис. євро у нас коштує 14 -15 тис. євро. Але факт є фактом. Із уживаними авто, ще гірше, у ЄС вони у двічі а то і тричі дешевші а ніж їх аналоги в Україні.
Пригнати авто із ЄС і розмитнити авто також справа не дешева, крім цього до авто є ряд вимог.

Тому українці знайшли "можливість" купувати авто у ЄС, не розмитнювати його і при цьому на законних підста…